Karel Gott

gottEpizoda: Gott ex machina

Vymahači po Tomášovy požadují 100 000, které samozřejmě nemá. A tak se rozhodne požádat o pomoc své staré přátele z dob popové éry. A u koho jiného začít, než u božského Káji, kterého sice doma nezastihne, ale přesto nás tvůrci comebacku o něj nepřipraví. V samém závěru se zjeví U dvou akordů a dá Tomášovi dobrou radu nad zlato.


Standa Hložek

gottEpizoda: Gott ex machina

Dalším s přátel, na které si Tomi vzpomene je Hložka, jemhož kdysi dávno vytáhl s pořádného maléru. Standa by mu rád pomohl, ale sám nemá a ke všemu čeká velké výdaje s Majdalenkou, Apolenkou a Veronikou.


Helena Vondráčková

gottEpizoda: Pomáhat a chránit

Zjištění, že má Iva kluka je pro Tomáše celkem velká rána. A když se k tomu začínají nabalovat zjištění, že se jedná nejspíše o striptéra padá na něho splín, jenž si snaží léčit poslechem cédéčka Heleny Vondráčkové. To mu však nepomáhá, je to příliš slabé, proto si Helenu zve domů a nechává se chlácholit jejími písněmi.


Vlastimil Harapes

gottEpizoda: Taneční

Ač se Tomáš živil jako zpěvák, vždy si vystačil jen s minimem tanečních kroků. O to těžší pro něho jsou taneční Ivy, kde by jí měl provést. A když se k tomu přidá, že jeho schopnosti popsal Harapesjako jedna velká nula, má co dohánět.Jediný tanec, co jakžtakž zvládá je ještě z dob vystoupení s Beruškama a právě ten mu bude Harapes hodnotit.


Marek Vašut

gottEpizoda: Rozzvod

Lexa se konečně rozhodl svůj problém svěřit do rukou odborníka a pořídil si DVD Balíme s Vašutem. V krátkých a přehledných lekcích se naučíme jeho tajemné techniky, jimiž se již několikrát stál králem v balení.


Tomáš Hanák

gottEpizoda: Rozzvod

Tolikrát zmiňovaný manžel Marcelky, Zoran konečně ukazuje svoji tvář. Poprvé neposlal poslíčka, ale osobně přišel obnovit jejich rozharašený vztah.