Ozzák

OzzákHraje: Martin Dejdar

Ozzák je vlastním jménem František, avšak to si již nepamatují ani rodinní příslušníci. Zkrátka Ozzák si fixou napsal i do občanky. Jeho devízou je razantní přístup k životu, kdy hlavní důraz klade na vyznávání metalu a zlatého moku. V mládí založil skupinu Krakatice, v níž angažoval Tomáše jako zpěváka. S Krakaticí měl velké plány, o to víc ho ranilo, když se Tomáš rozhodl vydat na dráhu popového zpěvu. Dlouhá léta kvůli tomu s ním nemluvil a zpět k rodinnému krbu ho zaneslo až narození Ivy, s jejíž výchovou se rozhodl Tomášovy pomoci. Ten ho za to zaměstnal jako prodavače U dvou akordů a můžete se spolehnout, že Ozzák je hodně rázný prodavač. Je to pro něho více posláním šířit správný směr, než se snažit vydělat na nájem.

Tomáš

Tomi PaciHraje: Tomáš Matonoha

Vymahači po Tomášovy požadují 100 000, které samozřejmě nemá. A tak se rozhodne požádat o pomoc své staré přátele z dob popové éry. A u koho jiného začít, než u božského Káji, kterého sice doma nezastihne, ale přesto nás tvůrci comebacku o něj nepřipraví. V samém závěru se zjeví U dvou akordů a dá Tomášovi dobrou radu nad zlato.

Marcelka

MarcelkaHraje: Dana Batulková

Tomi Paci sice již léta nekoncertuje, přesto je ještě najdou tací, jenž si k Ozzákově nelibosti v džuboxu pouští jeho písničky. Marcelka patří k nim, velká fanynka, jenž si stále pamatuje a vyprodaný koncert ve Slaném, kde byla tak blízko se ho dotknout. Nyní, po letech se rozhodla svému velkému idolu splatit všechny příjemné chvíle a vrhla se do přeorganizování chodu obchodu U dvou akordů, kde zdarma pracuje.

Iva

ivaHraje: Kristýna Leichtová

Mít za otce bývalou popovou hvězdu, která ji stále hlídá na každém kroku jak malou holčičku rozhodně není nic jednoduchého. Ještě že tu alespoň má svého neortodoxního strýčka, s nímž absolvovala svůj první rockový koncert již v jednom roce.

Lexa

LexaHraje: Matouš Ruml

Alexandr je o čtyři minuty starší bratr Saši. Jeho hlavní devízou je vysoké sebevědomí a odvaha, ovšem rozumu do vínku moc nedostal. O co víc nemá o dané věci šajn, o to víc se do ní pouští bez rozmyslu po hlavě. Celkem okatě dává věčně Ivě najevo, že má o ní zájem, ta má o něm však své mínění, jenž není daleko od pravdy. Lexův potenciál pomalu graduje poté, co se ho ujme Ozzák a předává mu svoje životní moudra.

Saša

SašaHraje: Marie Doležalová

Saša, neboli Alexandra je nejlepší kamarádkou Ivy a již dávno si zvykla na svojí roli šedé myšky. Okolí jí často přehlíží, sama má teorii, že se kolem ní musí nějak zvláštně lámat světlo a stává se neviditelnou. I když při její zálibě v učení je to možná dobře, protože by jí jinak její spolužáci mohli zlynčovat. Při její věčné smůle by druhý výchovný pohlavek dostala ještě od svérázné matky, aby jí naučila, že bejt moc chytrej se nevyplácí a jako příklad by dostala svého bratra.